Payment Banner

Pneumatiky Roadstone - určené pre spokojnú jazdu

Pneumatiky Roadstone - určené pre spokojnú jazdu


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Vyrobený pokladaným kórejským výrobcom pneumatík Nexen, Roadstone bol spočiatku zahájenť pred 15 rokmi ako efektívna značka pre európsky trh. Medzitým, dˇakujúc vynikajúcemu pomeru cena / kvalita a účinnej stratégii rozvoja výrobkov, Roadstone sa stala známou značkou po celom svete, prerastajúc svoj pôvodný skromnejší rozpočet - až zabezpečujúc niekoľko kontraktov za originálne zariadenie s rôznymi výrobcami automobilov. Poskytujúc početné varianty a veľkosti pre osobné automobily, SUV, a ľahké nákladné vozidlá, značka získala uznanie za flexibilitu a kvalitu - zabezpečujúc, aby zákazníci užívali bezpečnosť a pohodlie, rovnako ako najvyššiu hodnotu za svoje peniaze.

Užite zážitok z Roadstone s pneumatikypriamo.com

Ak hľadáte efektivitu a spoľahlivosť, odporúčame Roadstone CP661letnú pneumatiku pre malé, kompaktné a stredné vozidlá. Tiež Roadstone N1000, N2000, N3000 a N9000 letné modely poskytujú bezpečnosť a výkon pre kompaktné, stredne a, v uvedenom poradí, výkonné autá. Pre bezpečnú jazdu v zime, Roadstone Eurowin zaisťuje dostatočnú trakciu a stabilitu v náročných podmienkach pre malé osobné automobily. Pre väčšie vozidlá, rad zimných pneumatík sa vyznačuje spoľahlivými modelmi, ako sú Winguard, Winguard Sport, Winguard SUV, a model z hrôtmi Winguard 231 pre extrémne situácie.

Užite zážitok na z Roadstone za prijateľné ceny, iba na pneumatikypriamo.com. Objednajte teraz dvae alebo viac pneumatík, a zabezpečíme dopravu zadarmo na území Slovenska - a ak si nie ste istí o veľkosti pneumatík ktoré potrebujete, poprosili by sme vás aby ste pred zadaním objednávky skontroluvali osvedčenie o registrácii vášho vozidla.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.