Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Roadstone - určené pre spokojnú jazdu

Roadstone

Vyrobený pokladaným kórejským výrobcom pneumatík Nexen, Roadstone bol spočiatku zahájenť pred 15 rokmi ako efektívna značka pre európsky trh. Medzitým, dˇakujúc vynikajúcemu pomeru cena / kvalita a účinnej stratégii rozvoja výrobkov, Roadstone sa stala známou značkou po celom svete, prerastajúc svoj pôvodný skromnejší rozpočet - až zabezpečujúc niekoľko kontraktov za originálne zariadenie s rôznymi výrobcami automobilov. Poskytujúc početné varianty a veľkosti pre osobné automobily, SUV, a ľahké nákladné vozidlá, značka získala uznanie za flexibilitu a kvalitu - zabezpečujúc, aby zákazníci užívali bezpečnosť a pohodlie, rovnako ako najvyššiu hodnotu za svoje peniaze.

Užite zážitok z Roadstone s pneumatikypriamo.com

Ak hľadáte efektivitu a spoľahlivosť, odporúčame Roadstone CP661letnú pneumatiku pre malé, kompaktné a stredné vozidlá. Tiež Roadstone N1000, N2000, N3000 a N9000 letné modely poskytujú bezpečnosť a výkon pre kompaktné, stredne a, v uvedenom poradí, výkonné autá. Pre bezpečnú jazdu v zime, Roadstone Eurowin zaisťuje dostatočnú trakciu a stabilitu v náročných podmienkach pre malé osobné automobily. Pre väčšie vozidlá, rad zimných pneumatík sa vyznačuje spoľahlivými modelmi, ako sú Winguard, Winguard Sport, Winguard SUV, a model z hrôtmi Winguard 231 pre extrémne situácie.

Užite zážitok na z Roadstone za prijateľné ceny, iba na pneumatikypriamo.com. Objednajte teraz dvae alebo viac pneumatík, a zabezpečíme dopravu zadarmo na území Slovenska - a ak si nie ste istí o veľkosti pneumatík ktoré potrebujete, poprosili by sme vás aby ste pred zadaním objednávky skontroluvali osvedčenie o registrácii vášho vozidla.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby