Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Sailun - ""Kvalita a Dôvera""

Sailun

Sailun je relatívne nový čínsky výrobca pneumatík zameraný na výrobu rozpočtových, ale spoľahlivých výrobkou. Založený v roku 2001, Sailun teraz predáva viac než 50 miliónov pneumatík ročne vo viac ako 50 krajín po celom svete. Tento pôsobivý výsledok je dosiahnutý vdˇaka dôslednému úsiliu spoločnosti získať nových zákazníko, pochopenim ich potrieb.

'Kvalita a Dôvera' sú deklarované priority Sailun, a my by sme tiež zdôraznili výnimočnú hodnotu za peniaze ktorú dostanete z týchto produktov. Ceno vedomý zákazník je vyzvaný, vybrať si z kompletného sortimentu letných, celoročných a zimných pneumatík - to všetko v mnohých rôznych veľkostiach a vhodné pre všetky vozidlá od malých mestských automobilov až po SUV a ľahké nákladné vozidlá.

Pre každé auto, pre každú príležitosť, z pneumatikypriamo.com

Pre záujemcov o spoľahlivé a lacné zimné pneumatiky , Ice Blazerproduktový rad udržuje horiaci plameň v drsnom chladnom období tým, že poskytuje dobrú trakciu na zasnežených vozovkách a nízky valivý odpor. Ak je to, čo chcete, hladký a úsporný zážitok z jazdy, Atrezzo rad letných pneumatík poskituje dobrú spotrebu paliva a odolnosť proti opotrebovaniu – zvýšenim výhody, veľmi konkurencieschopných cien. Pre crossoverov, SUV a ľahké nákladné vozidlá, Terramax CVR a H / T ponúkajú funkčnosť a pohodlie v každom terénne a za každého počasia.

Zvoľte si hociktorú pneumatiku Sailun ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim účelom, pomocou nášho prehliadača ako by ste ľahko našli modely správnej triedy a veľkosti. Užite si spoľahlivosť týchto produktov, rovnako ako nízke ceny a vynikajúcu zákaznícku službu na pneumatikypriamo.com.

^