Payment Banner

Zimné pneumatiky SavaZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Slovinská spoločnosť Sava je jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov pneumatík v strednej Európe, ktoré ponúkajú širokú škálu pneumatík pre osobné automobily, SUV, nákladné automobily a ľahké nákladné automobily. Počnúc rokom 2004. Sava sa stala súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company , čo plne prispieva k zvyšovaniu kvality svojich produktov - logo spoločnosti, zmenený v roku 2009. vyjadruje všetko: Sava – Európska kvalita pneumatík.

Zimné pneumatiky sa vyrábajú sledujúc prísne štandardy kvality Goodyear zabezpečuje požadovanú bezpečnosť v ťažkých zimných podmienkach a na zmrznutých cestách.

Zimné pneumatiky Sava - vynikajúca priľnavosť a kratšia brzdná dráhá

Sava zimné pneumatiky sú odporúčané lebo vynikajú stabilitou, dobrou priľnavosťou za mokra a ovládateľnosťou na mokrých a zasnežených cestách v chladnom období. Majú špeciálne zloženie ktoré im umožňuje aby ich vlastnosti pri teplotách pod 7 stupňov Celzia, zabespečili dobrú priľnavosť na každom povrchu.

Vrcholom výkonnosti zimných profilov Eskimo S3 + alebo Eskimo HP sa odporúča majiteľom automobilov v chladnom období. Na pneumatikypriamo.com si môžete objednať Eskimo SUV model pre Off-road/4x4s, a Trenta M+S pre úžitkové vozidlá.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more