Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Sava zimné pneumatiky

Slovinská spoločnosť Sava je jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov pneumatík v strednej Európe, ktoré ponúkajú širokú škálu pneumatík pre osobné automobily, SUV, nákladné automobily a ľahké nákladné automobily. Počnúc rokom 2004. Sava sa stala súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company , čo plne prispieva k zvyšovaniu kvality svojich produktov - logo spoločnosti, zmenený v roku 2009. vyjadruje všetko: Sava – Európska kvalita pneumatík.

Zimné pneumatiky sa vyrábajú sledujúc prísne štandardy kvality Goodyear zabezpečuje požadovanú bezpečnosť v ťažkých zimných podmienkach a na zmrznutých cestách.

Zimné pneumatiky Sava - vynikajúca priľnavosť a kratšia brzdná dráhá

Sava zimné pneumatiky sú odporúčané lebo vynikajú stabilitou, dobrou priľnavosťou za mokra a ovládateľnosťou na mokrých a zasnežených cestách v chladnom období. Majú špeciálne zloženie ktoré im umožňuje aby ich vlastnosti pri teplotách pod 7 stupňov Celzia, zabespečili dobrú priľnavosť na každom povrchu.

Vrcholom výkonnosti zimných profilov Eskimo S3 + alebo Eskimo HP sa odporúča majiteľom automobilov v chladnom období. Na pneumatikypriamo.com si môžete objednať Eskimo SUV model pre Off-road/4x4s, a Trenta M+S pre úžitkové vozidlá.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby