Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Semperit

Letné pneumatiky Semperit

Semperit je značka populárneho výrobcu pneumatík Continental. Použitie letných pneumatík Semperit poskytuje technologicky vyspelé pneumatiky za veľmi nízku cenu. Výrobca pneumatík ponúka letne pneumatike pre kompaktné vozidlá, taktiež aj pre športovú jazdu a pre úžitkové vozidlá.

Pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou

Pneumatiky Semperit zoraďením „Speed-Life“ pneumatík boli navrhnuté pre strednú klasu automobilov a pre luxusné automobily. Špeciálne funkčné vlastnosti týchto letných pneumatík umožňujú vynikajúcu priľnavosť na suchej i mokrej vozovke. Letné pneumatiky Semperit presviedčajú svojou silnou priľnavosťou najmä pri zatáčaní. Vďaka širokým drážkam, tieto letné pneumatiky tiež zaisťujú veľmi dobrý odvod vody a stabilné riadenie, ďakujúc čomu sa čelí riziku aquaplaningu. Pneumatiky ""Comfort-Life"" sú dobrou voľbou, ak hľadáte pneumatiky pre kompaktné automobily a strednú triedu automobilov. S nízkou hlučnosťou, špeciálnou behúňovou zmesou poskytujú predĺženú životnosť a zníženú spotrebu paliva.

Letné pneumatiky Semperit s dobrými výsledkami testov v roku 2012

Nemecký časopis ""Auto Bild"" letné pneumatiky Semperit ohodnotil značkou ""odporúčané"". Pri testovaní najmä zdôraznil vynikajúcu ovládateľnosť na mokrom povrchu. Značka ""veľmi odporúčame"" bola doporučená časopisom ""Freie Fahrt"". Letné pneumatiky Semperit sú ohodnotené v kategórii účinnosti z 39 zo 40 bodov. Navyše, pneumatiky úplne presviedčajú v recenziách, keď ide o bezpečnosť na suchej i mokrej vozovke.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby