Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Solideal - tak závažné, ako ich potrebujete

Solideal

S výrobnými závodmi po celom svete a so silným zastúpením na špecializovanom trhu pneumatík, Solideal je jedným z popredných svetových odborníkov v oblasti dizajnu a výroby Špeciálnych pneumatík . Dobre známe pre svoju trvanlivosť a výkon, pneumatiky Solideal sa dokážu dôveryhodnými partnermi, najnáročnejšich sponzorov.

Na pneumatikypriamo vám kladieme k dispozícii širokú škálu špeciálnych pneumatík Solideal, mnoho rôznych typov a veľkostí, vhodné pre širokú škálu aplikácií. Vyberte najlepšie produkty pre svoj odhŕňač, rýpadlo, nakladač, mini dumper, manipulátor, kompaktor, rýpadlo, grejder, vysokozdvižný vozík, alebo sklápacie vozidlo - to všetko za úžasné ceny z pneumatikypriamo.com!

Ukončte veci, s pneumatikami Solideal z pneumatikypriamo.com

Solideal off-the-road pneumatiky pre prepravné vozidlá a priemyselné stroje sú navrhnuté tak, aby poskytli maximálny výkon a efektívnu nosnosť. Solideal SKS 732 vytvára vynikajúcu trakciu vďaka impozantnej hĺbky dezénu a zlepšenému vzoru a vyhína sa pórovitosti. Jeho ochranný dizajn bočnice pomáha odkloniť trosky a znižuje pravdepodobnosť vzniku trhlín. Solideal Solidaire SKS poskytuje vynikajúce samočistiace vlastnosti pre lepšiu off-road trakciu. - ako aj lepší jazdný komfort, vďaka funkciám, ako je dopravný stupňovitý dezén behúňa, a FEA overený dizajn clony.

Všetky tieto kvalitné výrobky a mnoho ďalších sú k dispozícii v našom on-line obchode za veľmi rozumné ceny, tak použíte možnosť vyhľadávania ako by ste prezreli kompletný sortiment pneumatík Solideal, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým požiadavkám.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby