Payment Banner

Pneumatiky Solideal - tak závažné, ako ich potrebujete

Pneumatiky Solideal - tak závažné, ako ich potrebujete


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

S výrobnými závodmi po celom svete a so silným zastúpením na špecializovanom trhu pneumatík, Solideal je jedným z popredných svetových odborníkov v oblasti dizajnu a výroby Špeciálnych pneumatík . Dobre známe pre svoju trvanlivosť a výkon, pneumatiky Solideal sa dokážu dôveryhodnými partnermi, najnáročnejšich sponzorov.

Na pneumatikypriamo vám kladieme k dispozícii širokú škálu špeciálnych pneumatík Solideal, mnoho rôznych typov a veľkostí, vhodné pre širokú škálu aplikácií. Vyberte najlepšie produkty pre svoj odhŕňač, rýpadlo, nakladač, mini dumper, manipulátor, kompaktor, rýpadlo, grejder, vysokozdvižný vozík, alebo sklápacie vozidlo - to všetko za úžasné ceny z pneumatikypriamo.com!

Ukončte veci, s pneumatikami Solideal z pneumatikypriamo.com

Solideal off-the-road pneumatiky pre prepravné vozidlá a priemyselné stroje sú navrhnuté tak, aby poskytli maximálny výkon a efektívnu nosnosť. Solideal SKS 732 vytvára vynikajúcu trakciu vďaka impozantnej hĺbky dezénu a zlepšenému vzoru a vyhína sa pórovitosti. Jeho ochranný dizajn bočnice pomáha odkloniť trosky a znižuje pravdepodobnosť vzniku trhlín. Solideal Solidaire SKS poskytuje vynikajúce samočistiace vlastnosti pre lepšiu off-road trakciu. - ako aj lepší jazdný komfort, vďaka funkciám, ako je dopravný stupňovitý dezén behúňa, a FEA overený dizajn clony.

Všetky tieto kvalitné výrobky a mnoho ďalších sú k dispozícii v našom on-line obchode za veľmi rozumné ceny, tak použíte možnosť vyhľadávania ako by ste prezreli kompletný sortiment pneumatík Solideal, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým požiadavkám.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.