Payment Banner

Pneumatiky Starmaxx - bezpečnosť, dostupnosť a spoľahlivosť

Pneumatiky Starmaxx - bezpečnosť, dostupnosť a spoľahlivosť


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Starmaxx značka je prevádzkovaná Petlas Tire Industry and Trade, tureckov spoločnostou založenou v roku 1976 predovšetkým pre výrobu pneumatík bojových lietadiel pre tureckú armádu. Dnes, Starmaxx ponúka veľký výber produktov pre veľký rad aplikácií, vrátane pneumatík pre osobné autá, SUV, ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, a početné druhy špeciálnych pneumatík -. poľnohospodárske, priemyselné a OTR, vedľa svojho tradičného sortimentu pneumatík pre vojenské lietadlá.

Všetky pneumatiky Starmaxx dostupné v našom internetovom obchode spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy kvality. Výrobca má ISO 9001 Quality System Assurance Certificate a AQAP-110 Industrial Quality Assurance Certificate, a svoje produkty vyváža do takmer 100 krajín po celom svete.

Spoľahlivé pneumatiky za skvelé ceny, s pneumatikamy Starmaxx z pneumatikypriamo.com

V katalógu Starmaxx zobrazuje početné lákavé výrobky, vrátane robustnéj a pohodlnéj Tolero ST330, bezpečne našlapujúcej, Novara ST532 a nových ekologických Naturen ST542 a ST 562. Ak potrebujete dynamickejšiu pneumatiku, linka Ultrasport obsahuje štyri modely, ktoré určite nájdete zaujímavé. Ak dávate prednosť celoročným pneumatikám, Starmaxx Novara ST552 poskytuje univerzálnosť nutnú pre jazdu v každom počasí v chladnejších klimatických podmienkach. Pre lepší zimný výkon, zimné pneumatiky Starmaxx sú tiež k dispozícii - modely Icegripper W810 a W850 zabezpečujú dobrú stabilitu na zamrznutom povrchu vozovky a vynikajúcu funkčnosť pri nízkych teplotách.

Objednajte teraz cenovo dostupné a pružné pneumatiky Starmaxx z pneumatikypriamo.com, a využite naše konkurenčné ceny a kvalitné služby. Dodávka na území Slovenska je zadarmo pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.