Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Syron

Syron

Zahajené v roku 2004, pneumatiky Syron sú relatívne nováčikovia na trhu. Cieľom spoločnosti je uspokojiť a apelovať na ich prevažne športovo orientovaných zákazníkov základanim na výrobu pneumatík s vysokým výkonom pre pretekárske a terénne dráhy. Ultra-vysoko výkonné pneumatiky sú predmetom aj tich najnáročnejšich požiadavok a sú k dispozícii v rôznych typoch a veľkostiach.

Syron Pretek 1 Plus je letná pneumatika , ktorá je navrhnutá tak, aby optimálne fungovala v suchých klimatických podmienkach. Pri vyšetrení ADAC - om veľkosti 225/45 R17 W / Y v roku 2013 sa ukázala, svoju schopnosť činiť práve to, spevňujúc svoj stav ako veľká nízkoprofilová pneumatika pre použitie pri vysokých rýchlostiach. Nízka cena a sotva počuteľný hluk valenia už ohromili editora nemeckého odborného časopisu ""AutoBild"", keď ju dal na testovanie o dva roky skôr.

Pneumatiky s nízkym opotrebením a ohranóu ráfika

Syron používajú asymetrický dezén pre zaručenie vysokéj presnosti riadenia a dobrej priľnavosti na mokrej i suchej vozovke. Pretek 1 Plus pneumatiky má tiež ochrnu ráfika a špeciálnu kremičitú zmes behúňa pre zníženie trenia.

Spoľahlivé pneumatiky Syron získali dôveru zákazníkov s ich skvelým pomeromceny a výkonu - , ktorý je udržiavaný neprekonateľnými cenami v našom on-line obchode. Vyberte si požadovanú veľkosť pneumatík a rozhodne o produkt, ktorý spĺňa vaše požiadavky: EÚ štítok pneumatiky a všetky dostupné výsledky testov vám pomôžu s vaším rozhodnutím. Ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky z dvomi alebo viacerými pneumatikami.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby