Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Titan – skutočný odborníci pre teren

Titan

Titan je jedným z hlavných svetových výrobcov terénnych a špeciálnych pneumatík. Ak požadujete odolnosť a vynikajúci výkon, Titan pneumatiky vás určite zaujmú. Hodnota za peniaze je ďalšia zo silných stránok značky, a pneumatikypriamo.com vám prinášajú kvalitné pneumatiky Titan za lepšie ceny ako kedykoľvek predtým.

Titan ponúka kolesá a pneumatiky pre celý rad aplikácií - vrátane poľnohospodárstva, lesníctva, stavebníctva a baníctva. Jeho OE klientela zahŕňa niektorých z popredných svetových výrobcov špeciálnych vozidiel a zariadení, ako sú John Deere AGCO, Kubota, ako aj Case New Holland.

Titan neustále investuje do výskumu a vývoju ako by generoval jedinečný behúň a konštrukčné riešenía a používa kvalitné materiály a vynikajúci profesionálny personál pre výrobu svojich veľmi výhodných produktov.

Kvalita prináša účinnosť - Titan terénne pneumatiky z pneumatikypriamo.com

Titan pneumatiky pre poľnohospodárske stroje predstavujú hlavnú špecialitu značky. S modernými poľnohospodárskych traktormi a kombajnmi stávajú väčšie a silnejšie, dlhá životnosť, výborná priľnavosť, dobré vlastnosti pri odvádzani vody, a zníženie zhutnenia plochy sú oveľa dôležitejšie ako inokedy. Odbornosť Titanu v týchto oblastiach je všeobecne uznávaná, a veľké podniky a jednotliví poľnohospodári ťažia z kvality jeho výrobkov.

Titan tiež vyrába vynikajúce pneumatiky pre priemyselné a stavebnýcke stroje. Titán pneumatiky pre priemyselné stroje s vrstvámy pre vykonávanie tažkých prác sa používajú na moderných vysokozdvižných vozíkoch, bagroch, nakladačoch, kompaktných nakladačoch, priemyselných traktoroch a žeriavoch na stavbách po celom svete. Pre lesníctvo, Titan Logger Lug III poskytuje optimálnu trakciu a odolnosť, a je dostupný v mnohých konfiguráciách a veľkostiach. Dokonca aj banske stroje sú dobre zaistené s pneumatikami zobrazujúcimi extrémne schopnosti zaťaženia.

Náš internetový obchod vám prináša kvalitu Titan za veľmi konkurencieschopné ceny. Objednajte teraz a plne využite ich vynikajúci výkon, a tiež výbornú zákaznícku službu na pneumatikypriamo.com.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby