Payment Banner

Toyo zimné pneumatiky - dokonalý pokoj v každej situáciiZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Toyo je rešpektovaný japonský výrobca, ktorý vyrába vysoko kvalitné pneumatiky pre široký rozsah vozidiel. So značnou prítomnosťou v Európe, Toyo navrhuje a vyrába rad modelov špeciálne pre európske trhy. Použitie pokročilých technológií a materiálov, tiež spoločnosť ponúka svoje pneumatiky ako originálne zariadenia pre niektoré z popredných svetových výrobcov automobilov ako je Audi, Renault, Mazda, a Mitsubishi - rovnako ako dôveryhodné náhradné pneumatiky, ktoré sú k dispozícii na webovej stranke pneumatikypriamo.com po vysoko konkurenčných cenách.

Vynikajúce jazdné vlastnosti pre chladné počasie so zimnými pneumatikami Toyo na pneumatikypriamo.com

Produktový rad Toyo Snowprox bol špeciálne navrhnutý pre použitie na diaľniciach v zime v Európe. Nedávno predstavený Snowprox S943 zaisťuje stabilitu a komfort pre malé, kompaktné a stredne veľké osobné automobily. Poskytuje vynikajúci výkon pri chladnom počasí počas diaľničných rýchlostiach pre stredne veľké a väčšie automobily. Toyo predstavuje zimnú pneumatiku najnovšej generácie S953.

Jedným z najpopulárnejších modelov je Snowprox S942, ktorý poskytuje istú manipuláciu a vysokú stabilitu rýchlosti v rôznych zimných podmienkach. Pre majiteľov SUV, odporúčame oyo Open Country W/T, ktorý je tiež používaný ako zimné originálne vybavenie pre Audi pre jeho Q7 model. Toyo H09 je nová generácia zimných pneumatík pre dodávkové vozidlá a Observe GSi-5 pre osobné automobily, a SUV bol vyvinutý pre použitie v ťažkých podmienkach počas zimy.

Bez ohľadu ktorý model preferujete, určite budete rešpektovať výnimočne výhodné ceny . Kúpte si dve alebo viac zimných pneumatík Toyo na pneumatikypriamo.com, a tiež budete profitovať z našej politiky doprava zdarma!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more