Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Trelleborg

Trelleborg

Švédska firma Trelleborg Wheel Systems vyrába pneumatiky Trelleborg viac ako 100 rokov. Oni sú medzi najviac nakupovanými gumovými výrobkami pre lesnú a poľnohospodársku techniku, čiastočne vďaka ich spolupráci s Pirelli. Okrem toho Trelleborg tiež vyrába pneumatiky pre osobné automobily. Pneumatiky sú vyrábané vo Švédsku a v iných krajinách a sú predávané po celom svete.

Podmienky používania pneumatík Trelleborg sú drsné, čo je dôvod, prečo musia spĺňať prísne kritériá bezpečnosti a kvality. Pneumatika pre priemyselné stroje musí byť prakticky nerozbitná - ona nesie veľké zaťaženia a musí byť odolná voči poškodeniu kameňmi alebo inými ostrými predmetmi. Je tiež dôležité, aby plodiny a pôda netrpeli v dôsledku hrubeho behúňa - ekonomická škoda by bola nenahraditeľna. Trelleborg dôsledne udržuje tieto požiadavky ako by vyrobila produkty, ktoré prilákajú zákazníkov so svojimi vynikajúcimi pomermi cena-výkon.

Pneumatiky Trelleborg sú oceňované na celom svete pre svoju kvalitu a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby slúžili čo najširšiu základňu zákazníkov. Pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá sú rovnako súčasťou rozsahu ako špeciálne pneumatiky pre vojenské vozidlá a použitie na zjazdovkách. Kúpte pneumatiky Trelleborg v našom online obchode a použite náš intuitívny interface pre rýchle pohybovanie cez proces objednávania - my sa postaráme o ostatné, vrátane bezplatného dodania vášho tovaru.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby