Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Trelleborg

Trelleborg

Švédska firma Trelleborg Wheel Systems vyrába pneumatiky Trelleborg viac ako 100 rokov. Oni sú medzi najviac nakupovanými gumovými výrobkami pre lesnú a poľnohospodársku techniku, čiastočne vďaka ich spolupráci s Pirelli. Okrem toho Trelleborg tiež vyrába pneumatiky pre osobné automobily. Pneumatiky sú vyrábané vo Švédsku a v iných krajinách a sú predávané po celom svete.

Podmienky používania pneumatík Trelleborg sú drsné, čo je dôvod, prečo musia spĺňať prísne kritériá bezpečnosti a kvality. Pneumatika pre priemyselné stroje musí byť prakticky nerozbitná - ona nesie veľké zaťaženia a musí byť odolná voči poškodeniu kameňmi alebo inými ostrými predmetmi. Je tiež dôležité, aby plodiny a pôda netrpeli v dôsledku hrubeho behúňa - ekonomická škoda by bola nenahraditeľna. Trelleborg dôsledne udržuje tieto požiadavky ako by vyrobila produkty, ktoré prilákajú zákazníkov so svojimi vynikajúcimi pomermi cena-výkon.

Pneumatiky Trelleborg sú oceňované na celom svete pre svoju kvalitu a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby slúžili čo najširšiu základňu zákazníkov. Pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá sú rovnako súčasťou rozsahu ako špeciálne pneumatiky pre vojenské vozidlá a použitie na zjazdovkách. Kúpte pneumatiky Trelleborg v našom online obchode a použite náš intuitívny interface pre rýchle pohybovanie cez proces objednávania - my sa postaráme o ostatné, vrátane bezplatného dodania vášho tovaru.

^