Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Uniroyal zimné pneumatiky

Uniroyal zimné pneumatiky

Uniroyal, vynálezca pneumatík do dažďa, je belgický výrobca pneumatík v rámci koncernu Continental AG ktorý vyrába pneumatiky viac než 100 rokov. Ovocím tejto dlhej tradície sú jeho kvalitné pneumatiky pre náročné poveternostné podmienky - a to je tiež dôvod, prečo Uniroyal zimné pneumatiky posudzujú pozitívne v testoch, a to najmä pokiaľ ide o mokré povrchy. Ako výsledok, Uniroyal MS plus 66 dosiahnol perfektný posudok v ADAC 2012 Testoch Zimných Pneumatík pre veľkosti 205/55 R16 v ""priečnom aquaplaningu"". Konečný stupeň ""Dobrý"" pre jeho správanie na mokrom povrchu je zaslúžený, a jeho výsledky v kategóriách odolnosť proti opotrebeniu a spotreba paliva boli tiež skvelé. Uniroyal MS plus 66 je pneumatika, ktorá hrá svoju ruku, najmä v zime pri teplotách topenia. Táto Uniroyal zimná pneumatika je k dispozícii na pneumatikypriamo.com za veľmi výhodnú cenu.

Uniroyal zimné pneumatiky, ideálne pre mokré cesty

MS plus 77 je úplne nová Uniroyal zimná pneumatika, ktorá je k dispozícii pre SUV. Odporúča sa najmä pre veľké a rýchle automobily, výrobca veľmi starostlivo analyzoval pouličné podmienky moderných zím a preniesol svoje nálezy do technológie ktorá je základom tejto pneumatiky. Tento model je skvelý na chladnych a mokrych povrchoch, aj napriek šírky profilu drážky v strede behúňa a pozdĺžnych ramien. Dobrá ovládateľnosť na snehu je tiež zaistená hustotou a vysokým počtom jemných lamiel. Vodiči malých a kompaktných vozidiel kupujú MS Plus 6 pneumatiky, s vedomím, že táto Uniroyal pneumatika istotne obdrží ich bezpečnosť na ceste, keď je počasie chladné a vlhké. Táto pneumatika je tiež k dispozícii on - line na pneumatikypriamo.com. Môžete si objednať Uniroyal v rôznych veľkostiach, takže každý vodič môže využiť výhody skúsenosti tohto výrobcu. Nákupom v našom obchode, máte tiež možnosť aby Vám pneumatiky boli dodané priamo do montážnej stanice vo vašéj blízkosti, kde ich môžete hnedˇ namontovať.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby