Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Viking – Duch Severu, stelesnený pomocou technológií

Viking

Sága značky Viking začína v Nórsku, v roku 1931. Potom, čo sa stal svetovým lídrom vo svojej rodnej krajine od 70. rokov, Viking naďalej rástol a čoskoro sa rozšíril na medzinárodný trh. Vysoko spoľahlivé a cenovo výhodné pneumatiky Viking si rýchlo získali dobrú povesť v krajinách, ako sú Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Rakúsko a v Spojené štáty - so zimnym sortimentom výrobcu dokazuje obzvláštnu pozoruhodnosť.

Viking má vždy bral veľkú pýchu v jeho severných základných hodnotach, a naďalej považuje seba ako tradičného výrobcu pneumatík uprednosťujúc kvalitu a extrémnu spoľahlivosť, než všetko ostatné. V súčasnej dobe je značka vlastnená nemeckym gigantom pre výrobu pneumatík Continental, a impozantný Scandinavsky duch je podporená obrovskými technologickými zdrojmi. Táto zmes nórskej a nemeckej podnikovej kultúry a technológie priniesla vynikajúci nový rad pneumatík pre osobné automobily a SUV, všetky k dispozícii v našom internetovom obchode.

Škandinávsky prístup k bezpečnéj jazde a výkon

Pneumatikypriamo.com s potešením, vám prináša najnovšie produkty z Viking katalógu pneumatík, za veľmi výhodné ceny. Ak potrebujete kvalitné letné pneumatiky, je vezmite do úvahy vynikajúce CityTech II model optimalizovaný pre úsporne jazdy, orientovaný na výkonProTech HP, alebo vysoko spoľahlivú Trans Tech II pre dodávkové a ďalšíe ľahké úžitkové vozidlá. Ak hľadáte efektívne zimné pneumatiky, SnowTech II a SnowTech Van pokračujú v nórskej tradícii značky zameraním sa na extrémnu priľnavosť a krátku brzdnú dráhu na snehu a ľade - pri zachovaní ceny, na veľmi prijateľnej úrovni.

Kúp teraz dve alebo viac pneumatík Viking v našom internetovom obchode, a dodávka na území Slovenska bude zadarmo! Ponúkame najlepšie ceny a služby, rovnako ako veľa užitočných informácií, umožnujúc vám aby ste ľahko nášli produkty, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby