Payment Banner

Vredestein letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Vredestein letné pneumatiky

Vredestein Spoločnosť bola založená v Holandsku v roku 1909 a preukázala inovatívny duch, duch dizajnu, bezpečnosti a onedlho aj kvality. Veľká poyornosť je najmä venovaná vývoj skladacích náhradných pneumatík. Vredestein letné pneumatiky’ vysoká kvalita a výkon boli uznané v mnohých testoch známych časopisov.

Vredestein letné pneumatiky pneumatiky – nízka hlučnosť, vysoký výkon

Vredestein letné pneumatiky určené pre prvotriedny výkone na mokrých aj suchých vozovkách. Toho je dosiahnuté nízkym jazdným hlukom letných pneumatík Vredestein. Špeciálny dezén prispieva k super-plynulosti v prevádzke - s ľavým a pravým dezén, ktorý je posunutý od strednej časti pneumatiky.

Pneumatiky vo vysoko výkonnom segmente

Vredestein letná pneumatika "ULTRAC" je jedna z najlepších pneumatík v segmente vysoko výkonných pneumatík. Unikátna kremíková zmäs behúňa umožňuje optimálnu priľnavosť a bezpečnú manipuláciu - na všetkých povrchoch, a to bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Najvyššie známky v testoch

V testoch letných pneumatík 2012 od najväčšieho nemeckého automobilového klubu ADAC, Vredestein “SPORTRAC” získal najvyššie známky pre manipuláciu na suchých a mokrých povrchoch. Nemecký časopis "šport auto" vyhlásil Vredestein’s “ULTRAC” za ich najobľúbenejšiu pneumatiku v 2012 roku, keď ide o jazdu za mokrých podmienok. Pneumatika ponúka vynikajúci odvod vody a tým zvyšujúce bezpečnosť, a čelí rizikám aquaplaningu. Komplexné testy pneumatík 2012 Nemeckého časopisu “Auto Bild” ocenili Vredestein “SPORTRAC” ako “vzorovú”.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more