Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Vredestein

Vredestein letné pneumatiky

Vredestein Spoločnosť bola založená v Holandsku v roku 1909 a preukázala inovatívny duch, duch dizajnu, bezpečnosti a onedlho aj kvality. Veľká poyornosť je najmä venovaná vývoj skladacích náhradných pneumatík. Vredestein letné pneumatiky’ vysoká kvalita a výkon boli uznané v mnohých testoch známych časopisov.

Vredestein letné pneumatiky pneumatiky – nízka hlučnosť, vysoký výkon

Vredestein letné pneumatiky určené pre prvotriedny výkone na mokrých aj suchých vozovkách. Toho je dosiahnuté nízkym jazdným hlukom letných pneumatík Vredestein. Špeciálny dezén prispieva k super-plynulosti v prevádzke - s ľavým a pravým dezén, ktorý je posunutý od strednej časti pneumatiky.

Pneumatiky vo vysoko výkonnom segmente

Vredestein letná pneumatika ""ULTRAC"" je jedna z najlepších pneumatík v segmente vysoko výkonných pneumatík. Unikátna kremíková zmäs behúňa umožňuje optimálnu priľnavosť a bezpečnú manipuláciu - na všetkých povrchoch, a to bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Najvyššie známky v testoch

V testoch letných pneumatík 2012 od najväčšieho nemeckého automobilového klubu ADAC, Vredestein “SPORTRAC” získal najvyššie známky pre manipuláciu na suchých a mokrých povrchoch. Nemecký časopis ""šport auto"" vyhlásil Vredestein’s “ULTRAC” za ich najobľúbenejšiu pneumatiku v 2012 roku, keď ide o jazdu za mokrých podmienok. Pneumatika ponúka vynikajúci odvod vody a tým zvyšujúce bezpečnosť, a čelí rizikám aquaplaningu. Komplexné testy pneumatík 2012 Nemeckého časopisu “Auto Bild” ocenili Vredestein “SPORTRAC” ako “vzorovú”.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby