Payment Banner

Bezpečnosť za prijateľné ceny – Pneumatiky Wanli

Bezpečnosť za prijateľné ceny – Pneumatiky Wanli


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Wanli značka je vo vlastníctve známeho výrobcu pneumatík South China Tyre and Rubber Co. Ltd., hlavného čínskeho vývozcu radiálnych pneumatík. Potom, čo získal pevnú pozíciu vo Veľkej Británii v odvetví ekonomického trhu s pneumatikami, Wanli vynakladá značné úsilie o upevnenie svojej imidžu tým, že poskytuje spoľahlivé produkty s vysokou hodnotou za peniaze.

Veľa pneumatiky za vaše peniaze, v každej situácii

Ak ste cenovo vedomý zákazník a očakávate spoľahlivosť zo svojho nákupu, pozrite si letné, zimné, a celoročné pneumatiky Wanli, dostupné na pneumatikypriamo.com. S1063 letná pneumatika poskytuje jazdný komfort a dobré vlastnosti priľnavosti v suchom aj mokrom počasí, vďaka svojej modernéj kaučukovej zmesi a dobrému dezénu. Ak nepredvídateľné zimné počasie činí váš čas za volantom ťažkým pre užívanie, WINTER-CHALLENGER S-1086 poskytuje efektívne riešenie. Jeho hlboký dezén a široké drážky, početných záberových hrán a rozmerných ramenných lamiel poskytujú dostatok trakcie na cestách pokrytych snehom alebo topiacim snehom.

Objednajte teraz vážne lacné, napriek tomu vážne účinné pneumatiky Wanli z pneumatikypriamo.com. Ponúkame dodávku zadarmo na území Slovenska Objednávky pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík, a dostupný rad platobných metód je zameraný na flexibilitu - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.