Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Bezpečnosť za prijateľné ceny – Pneumatiky Wanli

Wanli značka je vo vlastníctve známeho výrobcu pneumatík South China Tyre and Rubber Co. Ltd., hlavného čínskeho vývozcu radiálnych pneumatík. Potom, čo získal pevnú pozíciu vo Veľkej Británii v odvetví ekonomického trhu s pneumatikami, Wanli vynakladá značné úsilie o upevnenie svojej imidžu tým, že poskytuje spoľahlivé produkty s vysokou hodnotou za peniaze.

Veľa pneumatiky za vaše peniaze, v každej situácii

Ak ste cenovo vedomý zákazník a očakávate spoľahlivosť zo svojho nákupu, pozrite si letné, zimné, a celoročné pneumatiky Wanli, dostupné na pneumatikypriamo.com. S1063 letná pneumatika poskytuje jazdný komfort a dobré vlastnosti priľnavosti v suchom aj mokrom počasí, vďaka svojej modernéj kaučukovej zmesi a dobrému dezénu. Ak nepredvídateľné zimné počasie činí váš čas za volantom ťažkým pre užívanie, WINTER-CHALLENGER S-1086 poskytuje efektívne riešenie. Jeho hlboký dezén a široké drážky, početných záberových hrán a rozmerných ramenných lamiel poskytujú dostatok trakcie na cestách pokrytych snehom alebo topiacim snehom.

Objednajte teraz vážne lacné, napriek tomu vážne účinné pneumatiky Wanli z pneumatikypriamo.com. Ponúkame dodávku zadarmo na území Slovenska Objednávky pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík, a dostupný rad platobných metód je zameraný na flexibilitu - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby
^