Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Yokohama - pretože na kvalite záleží

Yokohama

Yokohama je známy po celom svete pre výrobu vysoko kvalitných pneumatík pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá, dodávkové vozidlá, nákladné vozidlá, autobusy, priemyselné stroje - rovnako ako pneumatiky pre motocykle. Založená v roku 1917, Japonská spoločnosť sa teší z dlhéj a úspešnéj histórie, a dnes sa počíta medzi popredných výrobcov pneumatík na svete.

Skúsenosti spoločnosti bola a naďalej bude zaťažkávacou skúškou nielen vo vysoko konkurenčnom komerčnom sektore, ale aj v motoršporte - Yokohama je oficiálnym dodávateľom pneumatík pre BRDC Formula 4 a FIA World Touring Car Championship. Yokohama je tiež dodávateľom pneumatík ako OZ (Originalneho Zariadenia) pre niektoré z najdôležitejších výrobcov automobilov - vrátane, ale v žiadnom prípade obmedzený na Lotus, Audi, Mercedes-Benz, Toyota, Porsche, Volkswagen a Honda.

Vynikajúci výkon, atraktívne ceny

Pre motoristov, ktorí hľadajú prémiové pneumatiky za konkurenčné ceny, pneumatikypriamo.com poskytuje dobrý výber letných, zimných, rovnako ako SUV a off-road pneumatík Yokohama. Letné pneumatiky Yokohama ako sú napríklad Advan Sport, Advan Neouva, BluEarth a C.drive 2 produktové rady poskytujú dobrú ovládateľnosť, pohodlie a úsporu paliva. Za chladnejšie mesiace, značka W.drive zimné pneumatiky ponúka bezpečnosť pri nízkych teplotách, v rôznych jazdných podmienkach.

Objednať teraz dve alebo viac pneumatík Yokohama z našho online obchodu a dodávka na území Slovenska je zadarmo! Ak by ste chceli aby vaše nové pneumatiky, boli dodané priamo do servisu vo vašom okolí, kliknite na tlačidlo ""Hľadaj servisnú stanicu"" - mnohý naší partnery po celom Slovensku poskytujú vysoko profesionálne služby montovania pre našich zákazníkov, pridávajúc pohodlie k bezpečiu.