Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Zeta z SD International

Zeta

S toľkými značkami pneumatík z ktorých sa môže vyberať, voľba sa stáva veľmi ťažkóu, najmä ak existuje viac kritérií. Ale Zeta značka od SD International stojí za vlastnými. Spoločnosť má najširší sortiment pneumatík, vrátane letných pneumatík, zimných pneumatík, vysoko výkonné verzie a celoročné varianty.

Zeta je neústálé vysoko zaradená v hodnoteniach pneumatík vo svojom rade. Či už sa jedná o ľahký nákladný automobil alebo závodný výkon, táto spoločnosť má, to čo je potrebné. Vyrobená v Číne pod SD International, Zeta prináša nielen hodnotu za peniaze, ale tiež slušný výkon.

Zeta - Sláva a výkon

Zeta sleduje vysoké výrobné normy ako by dodaávala vylepšené kvalitné produkty, ktoré uspokoja svojich majiteľov. Optimálny jazdný komfort, bezpečná jazdná dynamika a istota v zákrutách sú niektoré dôležité vlastnosti tejto značky.

Alventi, ZTR10, Antarctica 5 a ZTR20 sú niektoré z populárnych modelov pneumatík Zeta. Ak hľadáte pneumatiky pre 4X4 SUV rady Azura a Antarktída 6 sú najvýhodnejšie medzi spotrebiteľmi. Na druhej strane, majitelia ľahkých vozíkov môžu vybrať z radou Antarctica 8 a ZTR08. V pneumatikypriamo.com, máme obrovské zásoby pneumatík Zeta, ktoré zodpovedajú požiadavkám každého vozidla. Navštívte našu webovú stránku ešte dnes a vyberte pneumatiky ktoré chcete kúpiť on-line, podľa typu vozidla, rýchlosti, ročného obdoba alebo značky.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby