Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Oslávte s nami 25 rokov radosti z jazdy a nášho dlhodobého partnerstva s pneumatikami Falken!

Sme radi, že vám môžeme predstaviť exkluzívnu tombolu s našim dlhoročnim partnerom Falken v rámci osláv nášho 25. výročia. Máte možnosť vyhrať kvalitný Falken Nespresso Essenza Mini Black.

Stačí si kúpiť 4 alebo viac pneumatík Falken počas obdobia akcie a zabezpečiť si šancu zúčastniť sa tejto tomboly!

Je to také jednoduché:

  1. Stačí si kúpiť 4 alebo viac zimných alebo celoročných pneumatík Falken na pneumatikypriamo.com počas obdobia akcie od 01.02.2024 do 29.02.2024. Pneumatiky Falken predstavujú prvotriednu kvalitu a zaistia vám účasť v tejto vzrušujúcej akcii.
  2. Potvrďte svoju účasť v akcii.
  3. Pri troche šťastia môžete na konci akcie vyhrať Falken Nespresso Essenza Mini Black a vychutnať si dokonalé espresso – pripravené štýlovo a pohodlne.

Prajeme vám veľa úspechov!

Podmienky účasti

Prečo práve pneumatiky Falken?

V pneumatikypriamo.com si vážime naše dlhoročné partnerstvo so spoločnosťou Falken, značkou, ktorá stojí za kvalitou a výkonom. Využite výhody našej širokej ponuky pneumatík Falken a zabezpečte si šancu vyhrať Falken Nespresso Essenza Mini Black a optimálny jazdný výkon.

Pridajte sa k nám a oslávte 25 rokov radosti z jazdy s pneumatikypriamo.com a pneumatikami Falken. Kúpte si pneumatiky Falken už teraz a zapojte sa do výročnej tomboly!