Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

PRIPRAVENÉ NA VŠETKO

Oslávte s nami 25 rokov radosti z jazdy a nášho dlhodobého partnerstva s pneumatikami Goodyear!

Sme veľmi radi, že môžeme predstaviť exkluzívnu tombolu s naším dlhoročným partnerom Goodyear ako súčasť osláv našej 25. výročia. Máte šancu vyhrať jeden z troch kupónov na Goodyear Fanshop v hodnote 100 €.

Jednoducho si kúpte pneumatiky Goodyear počas promočného obdobia a zabezpečte si možnosť zúčastniť sa tejto tomboly!

Je to také jednoduché:

Prajeme vám veľa úspechov!

Podmienky účasti

Eagle F1 Asymetric 6

Buďte pripravení na čokoľvek s pneumatikou Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6.

Počínajúc vynikajúcou ovládateľnosťou a končiac vynikajúcou priľnavosťou: nech už vás za rohom čaká čokoľvek, zvládnete to.Pokročilá technológia suchého kontaktu

Buďte pripravení na všetko vďaka lepšiemu výkonu na suchu a inovatívnym kontaktným plochám, prispôsobujúcim sa vášmu štýlu jazdy. Dokážete tak lepšie zareagovať na extrémne manévre a jazdiť s väčšou priľnavosťou.


Vynikajúca technológia brzdenia za mokra

Pripravte sa na mokrú vozovku inovatívnym systémom živice, zabezpečujúcim väčší mikrokontakt s povrchom vozovky a dokonalú priľnavosť bez ohľadu na počasie.

Vhodné pre elektromobily

Pripravte sa na budúcnosť so špičkovým dezénom potlačujúcim hluk a novou technológiou zmesi, znižujúcou valivý odpor a zvyšujúcou dojazd na elektrický pohon.

*Auto Bild, vydanie 10. 2023: Testovanie 50 letných pneumatík, rozmer 225/45 R18. Testovacie vozidlo: BMW série 3. Testované značky: Goodyear, GT Radial, Sava, Fulda, Hankook, Pirelli, Kleber, Kumho, Giti, Dunlop, Falken, Michelin, Nexen, Yokohama, Toyo, Continental, Linglong, Uniroyal, Maxxis, Bridgestone. 20 značiek zahrnutých v testovaní.