Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Avon

Avon

Britský výrobca pneumatík Avon, ktorá má vo svojom portfóliu pneumatiky s dobrým pomerom cena-výkon, je na trhu od roku 1904. V roku 1997 Avon Tyres získala Americká spoločnosť Cooper Tire & amp; Rubber Company.
Dnes, po storočnej skúseností pri vytváraní vysoko kvalitných pneumatík, Avon sa stal jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších značiek. Avon pneumatiky ponúkajú dokonalú kontrolu nad vozidlom na akejkoľvek ceste a v akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Udržateľnosť a valivý odpor zabezpečujú dlhodobú ziskovosť a pohodlnú jazdu.

Vysoká kvalita z pneumatikami Avon

Avon pneumatiky sú skvelou alternatívou k ostatným ,s dlhou tradíciou bez kompromisov kvality a bezpečnosti. Či už hovoríme o pneumatikach za osobné automobily , úžitkové vozidla alebo off-road/4x4 pneumatiky. Avon ponúka širokú škálu kvalitných produktov, z ktorých si môžete vybrať. Môžeme vám pomôcť pri hľadaní správnych pneumatík, ktoré potrebujete pre Vaše vozidlo. Či už potrebujete letné pneumatiky - ZT5, ZV3 - alebo zimné pneumatiky - Ice Touring, Ice Touring ST - môžeme vám ponuknuť všetky tieto pneumatiky za prijateľnú cenu, vrátane bezplatnéj dodávky (* pri objednaní 2 a viacerých pneumatík. Objednajte teraz priamo on-line sprístupnenim na pneumatikypriamo.com.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby