Payment Banner

Pneumatiky Avon

Pneumatiky Avon


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Britský výrobca pneumatík Avon, ktorá má vo svojom portfóliu pneumatiky s dobrým pomerom cena-výkon, je na trhu od roku 1904. V roku 1997 Avon Tyres získala Americká spoločnosť Cooper Tire & amp; Rubber Company.
Dnes, po storočnej skúseností pri vytváraní vysoko kvalitných pneumatík, Avon sa stal jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších značiek. Avon pneumatiky ponúkajú dokonalú kontrolu nad vozidlom na akejkoľvek ceste a v akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Udržateľnosť a valivý odpor zabezpečujú dlhodobú ziskovosť a pohodlnú jazdu.

Vysoká kvalita z pneumatikami Avon

Avon pneumatiky sú skvelou alternatívou k ostatným ,s dlhou tradíciou bez kompromisov kvality a bezpečnosti. Či už hovoríme o pneumatikach za osobné automobily , úžitkové vozidla alebo off-road/4x4 pneumatiky. Avon ponúka širokú škálu kvalitných produktov, z ktorých si môžete vybrať. Môžeme vám pomôcť pri hľadaní správnych pneumatík, ktoré potrebujete pre Vaše vozidlo. Či už potrebujete letné pneumatiky - ZT5, ZV3 - alebo zimné pneumatiky - Ice Touring, Ice Touring ST - môžeme vám ponuknuť všetky tieto pneumatiky za prijateľnú cenu, vrátane bezplatnéj dodávky (* pri objednaní 2 a viacerých pneumatík. Objednajte teraz priamo on-line sprístupnenim na pneumatikypriamo.com.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.