Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Double Star - originálne riešenie za rozumnú cenu

Double Star

V súčasnej dobe hodnotený ako svetový 9. najväčší výrobca pneumatík, Cheng Shin bola založená v roku 1967 na Taiwane ako Maxxis International. Spočiatku zameriavaná výhradne na pneumatiky pre bicykle, od tej doby výrazne diverzifikovala svoju ponuku. Spoločnosť je v súčasnosti najväčším svetovým výrobcom pneumatík pre bicykle, ale jej sortiment zahŕňa aj pneumatiky pre osobné automobily, motocyklové pneumatiky, pneumatiky pre invalidné vozíky, rovnako ako aj pneumatiky pre poľnohospodárske a priemyselné stroje.

S výrobnými a vývojovými vybaveniami a komerčnými operáciami ktoré sa nachádzajú po celom svete, od Ďalekého východu do Európy a Severnej Ameriky, pneumatiky Cheng Shin sa vyvážajú do viac než 150 krajín. Vysoké normi produkcie a kontrole kvality a intenzívny výskum a vývoj zaisťujú rôznorodé a konkurencieschopné produktový rad - k dispozícii za skvelé ceny na pneumatikypriamo.com.

Veľká hodnota a spoľahlivosť, s Cheng Shin pneumatikami z pneumatikypriamo.com

Double Star rozpočtová značka je vo vlastníctve Doublestar Group Corporation, hlavného Čínskeho priemyseln0ho konzorciumu. S pôsobivym ročným výkonom vyšším ako 15 miliónov kusov, produkty Double Star sú vyvážané do viac než 140 krajín po celom svete. Vo Veľkej Británii, popularita značky v tomto odvetví ekonomického trhu s náhradnými dielmi sa neustále zvyšuje v posledných niekoľkých rokoch vďaka dobrej základnéj funkčnosti a vysoko konkurencieschopnými cenami.

Hlavnou výhodou tichto rozpočtových pneumatík je, že poskytujú životaschopnu alternatívu k použitim výrobkom z pochybného pôvodu. Opotrebenie môže byť maskované nízkov kvalitov protektorovania a doba znižuje účinnosť gumárenskéj zmesí. Rozpočtovo vedomý zákazníci sa preto často majú záujem o nizku cenu novej pneumatiky pre bezpečnú každodennú jazdu a Double Star ponúka dobrý výber modelov.

Spoľahlivosť na nizke ceny, s Double Star pneumatikami z pneumatikypriamo.com

Double Star pneumatiky prichádzajú v najrôznejších tvaroch a veľkostiach, a dokonca aj farbach. Vyrobená v roku 2011, táto značka je najriginálnejšia produktová rada ktorá sa skladá z unikátneho rozsah farebných pneumatík pre osobné automobily - k dispozícii v modrej, zelenej, žltej alebo oranžovej. Samozrejme, že konvenčné čierne pneumatiky sú tiež v ponuke - rad modelov zahŕňa všetko od pneumatík pre osobné autá, SUV a ľahké úžitkové vozidlá, po pneumatiky pre nákladné vozidlá, autobusy, priemyselné, stavebnícke stroje a ťažké banícke vozidlá.

Pneumatikypriamo.com vám prináša najvýhodnejšie ponuky a vysoko kvalitné služby. Pre dodávku zadarmo na území Slovenska, objednajte hneď dve alebo viac pneumatík Double Star z našho on-line obchodu.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby