Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Firestone - vysoká kvalita, vysoký výkon, výborná hodnota za peniaze

Firestone
Spočiatku produkoval pneumatiky pre nemotorizované vozidlá zvičajné v tej dobe, ako sú napríklad vozy a vagóny pre zvieratá. Firestone sa čoskoro stal jedným z hlavných dodávateľov pre skoré automobily, a poskitól pneumatiky ako originálne zariadenie pre legendárny Ford Model T.

Od roku 1988, Firestone je súčasťou Bridgestone Corporation, ktorá je v súčasnej dobe hodnotená ako najväčší svetový výrobca pneumatík. Americká značka určite profitovala zo svojej príslušnosti s Japonským obrom, a dnešné pneumatiky Firestone sú vyrobené s použitím tých najlepších dostupných materiálov a dizajn, výrobu a technológiu kontroly kvality. Ponuka sa skladá z rôznych modelov a variantov pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné vozidlá, ľahké a ťažké úžitkové vozidlá a poľnohospodárske stroje.

Viac bezpečnosti, viac pohodlia, výhodnejšie ceny - z pneumatikypriamo

Máte záujem o high-techkvalitné pneumatiky? Ak áno, pozrite sa na našu kolekciu letné pneumatiky Firestone. Produktová linka Firehawk zahŕňa rad modelov, ako sú bezpečný, pohodlný a trvanlivý TZ300avšestranný a dynamickýSZ90μ. Ak potrebujete spoľahlivé zimné pneumatiky, zvážte Winterhawk 2V EVO, nový Winterhawk 3, a nový Winterforce z hrotmi do extrémnych podmienok. Tiež potreby vlastníkov prenosiek sú riešené s Vanhawk,Vanhawk Winter a Winterhawk C.

Akékoľvek Firestone pneumatiky ste si vybrali, poskytnú vynikajúcu spoľahlivosť a jazdné vlastnosti. Objednajte dve alebo viac pneumatík teraz na pneumatikypriamo , a dodámeich zadarmo. Nezabudnite kliknúť na tlačidlo ""Vyhľadať servisnú stanicu ', a dodáme Vám vaše nové pneumatiky Firestone priamo do montážnej stanice vo vašej blízkosti!