Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Kúpte kvalitu, kúpte pneumatiky General

General

Založená v roku 1915 v Ohiu, USA, General Tire sa spočiatku špecializovala za náhradné pneumatiky - ako je General Jumbo model pre vozidla, ako je Ford Model T truck, revolučný nízkotlakový Baloon Jumbo, a rôzne iné inovatívne dizajny. V priebehu doby, pole spoločnosti sa rozšírilo a jej aktivity sú diverzifikované - zúčastňujúc sa v leteckom priemysle, zábave a vysielaní, a dokonca aj v nehnuteľnostiach. Nakoniec, v roku 1984, meno materskej spoločnosti sa stalo GenCorp, a divízia pneumatík (General Tire) sa prestála používať.

Avšak, General Tire zakúpil v roku 1987 Continental AG , jeden z popredných svetových výrobcov pneumatík . Dnes úctyhodná značka opäť predstavuje inováciu a výkonnosť. Vďaka priestrannými výskumnými a vývojovými zdrojmi a povesti prísnej kontroly kvality, General Tire je viac než schopný splniť požiadavky na stále náročnejšom trhu.

Pneumatiky ktoré budete rešpektovať, z pneumatikypriamo.com

Ak potrebujete vynikajúce zimné, letné, alebo celoročné pneumatiky pre váš osobný automobil, SUV, alebo dodávkové vozidlo, navštívte pneumatikypriamo.com a vyberte si zo širokej škály General produktov. Pre vozidlá kompaktnéj a strednéj triedy automobilov, Altimax Šport a Altimax Comfort letné pneumatiky poskytujú vynikajúcu priľnavosť a nízky valivý odpor, zatiaľ čo Altimax Nordic,Altimax Arctic a Altimax Winter Plus zimné pneumatiky zabezpečujú dobrú trakciu a kontrolu v ťažkých zimných podmienkach.

Pre majiteľov SUV a off-road nadšencov Grabber produktová rada ponúka rad modelov - terénne a diaľničné- terénne pneumatiky, pneumatiky pre štrk a miernu jazdu v teréne, na ťažkom teréne, a Snow Grabber pre zimné 4x4 aplikácie. Majitelia dodávkových vozidiel iste ocenia vlastnosti vynikajúcich Eurovan 2 a Eurovan Winter, rovnako ako výborné ceny na pneumatikypriamo.com.