Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Kleber - dôvera a lojalita

Kleber

Kleberova dlhá história začína v roku 1910 so založením Société Française B. F. Goodrich 'závodu v Colombes, Francúzsko. V roku 1945 sa firma presťahovala do Avenue Kleber, v Paríži a zmenila názov na Kleber-Colombes. Dnes súčasťou Michelin rodiny, ktorá neustále pretrváva medzi prvými tromi výrobcami pneumatík na svete, Kleber ponúka spoľahlivé kvalitné výrobky - za konkurencieschopné ceny, na pneumatikypriamo.com.< /p>

V priebehu viac ako 100 rokov svojej existencie, Kleber stanovila niekoľko technologických míľnikov. Jedným z príkladov je spustenie v roku 1951 prvéj bezdušovéj pneumatiky. V roku 1960, pokročilá V10 pneumatika taktiež zobrazuje vysoko inovatívne funkcie, pomocou radiálnej kostry a textilnej pásky. V roku 1969, pneumatiky Kleber sa predávali rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, vybavujúc legendárny Concorde, nadzvukové dopravné lietadlo.

Využite výhody kvality Kleber, z pneumatikypriamo.com

Kleber letná kolekcia pret-a-porter 'zaisťuje pohodlie a bezpečnosť, ako aj vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu s Dynaxer HP3 linkov. Ak potrebujete zimné pneumatiky , ktoré môže udržať pokoj v akomkoľvek počasí, Krisalp HP2 zimné pneumatiky poskytujú skvelý spôsob, ako zostať na ceste na klzkom povrchu. Chceli by ste snáď radšej celoročné pneumatiky ? Produktový rad Quadraxer ponúka istotu za každého počasia, a jeho univerzálnosť prispieva k ešte lepšej hodnote za peniaze.

Pre frekventovanych podnikateľov, výborné pneumatiky pre nákladné vozidlá sú k dispozícii v letných aj zimných variantoch - Transpro a, respektíve, Transalp. Objednajte teraz a užívajte kvalité pneumatiky Kleber za bezkonkurenčné ceny, iba z pneumatikypriamo.com . Ponúkame dodanie zadarmo na území Slovenska pri objednaní dvoch alebo viac pneumatík, a rozsiahlu sieť servisných staníc pre vaše pohodlie.