Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Maxxis - dôveryhodné výrobky pre spokojnosť v jazde

Maxxis

Známa americká značka Maxxis užíva dobrú medzinárodnú povesť pre kvalitu a výkon. Od roku 1967, výrobca vybudoval prosperujúcu firmu so zameraním na technologický vývoj a spokojnosť zákazníka. Maxxis vyrába konkurenčné pneumatiky pre celý rad vozidiel, vrátane automobilov, bicyklov, motocyklov, štvorkoliek, kosačkov na trávu, motokáry, a dokonca aj úžitkové vozidlá.

Všetky pneumatiky Maxxis sú vyvinuté a vyrobené pomocou pokročilích technológií a prísnov kontrolov kvality, poskytujúc zákazníkom dôveryhodné produkty, ktoré ponúkajú značnú hodnotu za peniaze. Tiež neustále zapojenie spoločnosti v motoršporte pôsobí zároveň ako dôkaz a prameň pre jej technologické zdroje. Či už potrebujete pneumatiky pre bezpečnú a uvoľnenú jazdu po diaľnici alebo pre energickú jazdu po nerovných cestach, Maxxis vám môže poskytnúť uspokojujúce riešenia.

Viac bezpečnosti, vyšší výkon, väčšia hodnota

Auto vodiči môžu vybrať z veľkéj ponuky letných, zimných, a celoročných vysoko výkonných a cestovných pneumatík Maxxis - k dispozícii za veľmi konkurencieschopné ceny na pneumatikypriamo.com. Rozmanitosť výrobkov v žiadnom prípade nesklame majiteľov SUV alebo ľahkých nákladných vozidiel a pneumatiky pre extrémnu jazdu v teréne sú tiež k dispozícii. Pokiaľ ide o vodičov motocyklov, Maxxis je chýrna po svojich vynikajúcich terénnych motocyklových a ATV pneumatikach a pneumatiky pre skútre sú ďalšie špeciality značky.

Náš internetový obchod ponúka kvalitné pneumatiky Maxxis za úžasné ceny, rovnako ako vynikajúce služby zákazníkom. Naše ľahko použiteľné vyhľadávanie a podpora zákazníkov činia nakupovanie on-line jednoduchým a bezpečným pre každého, a dostupné metódy platenia obsahujú populárne možnosti, ako sú PayPal, kreditná karta a bankový prevod. Použite našu zreteľnú možnosť vyhľadávania ako by ste rýchlo našli produkty Maxxis, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám, a navštivujte nás pravidelne ako by ste sa dozvedeli o našich najnovších lákavých ponukach!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby