Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Ovation – cenovo dostupná funkčnosť v celej svojej kráse

Ovation

Relatívnym nováčikom vo Veľkej Británii, Ovation však vytvorila stabilnú prítomnosť na trhu. Majiteľom značky je hlavný Čínsky výrobca pneumatík a vývozca, Shandong Hengfeng Rubber & amp; Plastic Company, a jej produkty sú zamerané na nákladovo-vedomých zákazníkov, ktorí potrebujú cenovo dostupnú, ale napriek tomu úplne spoľahlivú pneumatiku pre bezpečnú každodenú jazdu.

Nemali by ste si však mislieť, že lacné znamená nebezpečné - výrobca je zaviazaný medzinárodnými bezpečnostnými normami, a získal všetky príslušné certifikáty kvality - ako sú medzinárodná ISO 9001 certifikácia pre kvalitu systémov manažérstva, ako aj európska ECE a certifikácia amerického ministerstva dopravy.

Vyjednáva pre praktických motoristov, s pneumatikami Ovation z pneumatikypriamo.com

Rozsah pneumatík Ovation má pre každého niečo - prirodzene, to všetko je k dispozícii za úžasné ceny v našom internetovom obchode. Ak hľadáte úsporné a odolné letné pneumatiky, Ovation VI-388 a EcoVision VI-682 obstarávajú veľkú škálu veľkostí kolies pre osobné automobily. Ak potrebujete cenovo dostupnú pneumatiku, ktorá zvládne najhoršie podmienky v chladnom ročnom období Ovation W592, W586 a WV-03 zimné pneumatiky by mohli získať miesto na vašom zozname želaní.

Ovation má tiež atraktívne modely pre vodičov SUV, menovite cestovno orientovaný EcoVision VI-186HT, univerzálny terénny EcoVision VI-186AT model a agresívny EcoVision VI-186MT pre blatovo terénne aplikácie. Pre používateľov ľahkých nákladných automobilov, odporúčame tiež robustný a úsporný Ovation V-02.

Bez ohľadu na model ktorý uprednostňujete, nájdete hu za neuveriteľné ceny v našom internetovom obchode. Objednajte dve alebo viac pneumatík Ovation z pneumatikypriamo.com, a dodáme vám ich zdarma na území Slovenska!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby