Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Sava

Sava

Slovinska spoločnosť Sava je jedným z najväčših a úspešných výrobcov pneumatík zo Strednej Európy, ktorý ponúka širokú škálu pneumatík pre osobné automobily, SUV, nákladné vozidlá a ľahké nákladné vozidlá. Počnúc od 2004 roku, Goodyear Tire and Rubber Company vlastní 100% zásob Sava, čo výrazne prispieva k zvýšeniu kvality pneumatík - prepracovaný logo spoločnosti v roku 2009 definuje túto vec veľmi dobre: Sava - Európske kvalitné pneumatiky.

Pneumatiky Sava, a to buď letné,zimné alebo celoročné, sú spracované podľa prísnych kvalitatívnych predpisov Goodyear, poskytujúc veľmi dobrú bezpečnosť v zimných podmienkach a zľadovatených vozovkách a tiež dobré správanie pri jazde na suchých vozovkách.

Sava - Europske kvalitné pneumatiky

pneumatikypriamo.com vám ponúka širokú škálu pneumatík Sava. V rozsahu letných pneumatík, odporúčame nasledujúce profily Intensa HP a Perfecta - optimalizované modely s cieľom zabezpečiť odolnosť, bezpečnosť a pohodlie. Z celoročných pneumatík odporúčame ADAPTO HP, tento model je praktickým riešením pre vodičov, ktorí chcú bezpečnosť v zimných alebo letných podmienkach, za rozumnú cenu. Pre zimné obdobie, odporúčame Eskimo S3 +, model, ktorý ponúka pokročilý technologický dizajn poskytujúc pohodlnú jazdu v zime, odolnosť proti aquaplaningu a dobrý kilometrový výkon, alebo profil Eskimo HP, ktorý patrí do ""vysoko výkonného"" rozsahu, ktorý ponúka vynikajúcu trakciu a manipuláciu na snehu.
Pre typy vozidiel, ako sú Off-road / 4x4 máme k dispozícii Intensa SUV a Eskimo SUV, a pre nákladné vozidlá Trenta a Trenta M + S.

Ponúkame široký sortiment Sava pneumatiky s dopravou zdarma (* pri objednaní 2 alebo viacerých pneumatík). Objednajte teraz on-line prístupom na pneumatikypriamo.com.