Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Toyo - konkurenčné v každom ohľade

Toyo

Pokladaný Japonský výrobca pneumatík Toyo má svoje korene v roku 1945, a od tej doby sa spolieha na podnikateľskú filozofiu so zameraním na kvalitu a vynikajúcu hodnotu za peniaze zákazníka. S medzinárodnou prítomnosťou pokrývajúc viac ako 100 krajín a regiónov, jeho skúsenosti s európskym trhom zahŕňajú viac ako tri desaťročia - zabezpečujúc, aby výrobky Toyo boli dobre prispôsobené potrebám a očakávaniam motoristov Starého sveta.

Toyo Tire Europe GmbH bola založená v Neuss, Nemecko v roku 2005 roku, ako by spoločnosť vytvorila skutočne domáce meno v Európe, a slovenský trh bol dobre postaraný - a za veľmi výhodné ceny, a to prostredníctvom pneumatikypriamo.com. Všeobecne nižšie ceny v porovnaný s prémiovýcmi výrobcami, pneumatiky Toyo sú však hodnotené vysoko nad rozpočtovými výrobkami, a stále viac spochybňujú nadradenosť z najväčšími menámi v podnikaní.

Lepšie pneumatiky lepšie ceny z pneumatikypriamo.com

Toyo vyrába širokú škálu pneumatík pre osobné automobily, SUV kamióny a dodávkové vozidlá. Náš internetový obchod ponúka veľký výber letných, zimných, a celoročných pneumatík Toyo v mnohých veľkostiach, preto prosím použite možnosť vyhľadávania ako by ste okamžite našli všetky výrobky vhodné pre vaše potreby. Hľadáte letné pneumatiky? Dobré vlastnosti a veľmi rozumná cenaToyo PROXES CF2 a PROXES T1 Sport, činia tieto modely veľmi lákavými možnostíami. Ak potrebujete zimné pneumatiky, dôrazne odporúčame Toyo Snowprox S943 a S953, a v prípade celoročných pneumatík nemusíte hľadat nič iné ako Toyo Vario-V2 +.

Bez ohľadu na typ alebo rozmer pneumatík o ktoré máte záujem, pneumatikypriamo.com ich ponúka za bezkonkurenčné ceny. Dodávka na území Slovenska je zadarmo pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík, takže kúpte dnes novú sadu pneumatík Toyo v našom internetovom obchode!