Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Accelera

Accelera

Accelera je rozpočtová značka patriaca Indonézskej spoločnosti s názvom PT. Elangperdana Tyre Industry. Nováčik v podnikaní, v roku 1996 firma začala výrobu pneumatík pre osobné automobily, SUV , ľahké nákladné automobily a rôzne úžitkové vozidlá. Produktová línia zahŕňa letné, zimné a celoročné pneumatiky zamerané na nákladovo vedomých zákazníkov. Napriek svojej krátkej histórii, spoločnosti sa však podarilo úspešne vymaniť sa z domáceho trhu a vyvážať svoje produkty v rôznych krajinách, vrátane Spojeného Kráľovstva.

jazdite na šťastnéj peňaženky

V našej bezpečnostno – vedoméj dobe, požiadavky výkonu sú pomerne vysoké, a to aj pre výrobu lacnejších typov pneumatík. Tiež nízka nákupná cena neznamená nič v dlhodobom horizonte, ak sú opotrebenie behúňa a spotreba paliva zanedbané. Rozpočtový výrobcovia sa však snažia, aby nás presvedčili, že ich výrobky dospeli úlohy, a že kritici sú proste úplný značkový snobi.

Samozrejme, ak chcete to najlepšie, budete musieť prehodnotiť svoj rozpočet. Ak Vám však stačia bezpečné, spoľahlivé pneumatiky pre uvoľnené každodenné použitie, mali by ste rozhodne zvážiť Accelera cestovné pneumatiky, ako je Beta (pre kompaktné / stredné vozidlá) a Iota (pre SUV). Pre lacný adrenalín Accelera Alpha a PHI boli dizajnované tak, aby apelovali na tých, ktorí majú chuť na trochu športovitejšiu jazdu na rozpočtových pneumatikách. Pre zimu, X-Grip (cestovná pneumatika) a Snow (výkonný model) ponúkajú prekvapivú hodnotu.

Pneumatikypriamo.com Vám ponúka celý rad vážne lacných pneumatík Accelera v mnohých veľkostiach, vhodný pre väčšinu automobilových značiek a modelov. Zabezpečujeme dodávku zadarmo na území Slovenska, a môžete si zvoliť, aby vaše nové pneumatiky boli dodané priamo k nášmu montážnemu partnerovi vo vašom okolí. Dostupné sú rôzne populárne platobné metódy, ako sú kreditná karta, PayPal, a bankový prevod.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby