Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Aeolus - nakúpiť viac za menej

Aeolus

Aeolus Tyre Co. Ltd. je ambiciózna Čínska spoločnosť, ktorá úspešne priviedla svoje výrobky na medzinárodny trh, vytvárajúc stabilnú prítomnosť v tomto vysoko konkurenčnom business - e. Aeolus vyrába pneumatiky pre osobné automobily, SUV, ľahké nákladné automobily a ľahké úžitkové vozidlá, ktoré majú za cieľ presvedčiť zákazníkov s vynikajúcou hodnotou za peniaze.

Aeolus produktový rad zahŕňa modely pre každú príležitosť, vrátane letných, zimných, a celoročnýh pneumatík. Všetky výrobky predávané na Európskych trhoch sú plne v súlade s príslušnými právnymi predpismi EÚ, s dôrazom na kvalitu materiálu a zodpovednosti voči životnému prostrediu. Uvedeným cieľom spoločnosti je výroba dobrých pneumatík pre každého, a nákladovo-vedomý zákazníci iste nájdu Aeolus pneumatiky lákavými.

Skvelá ponuka pre Vaše auto a pre vašu peňaženku

Mnoho motoristov je zastrašené vysokými nákladmi na nové pneumatiky, a rozhodujú sa pre nebezpečné ojazdené pneumatiky, alebo jednoducho udŕžajú svoje staré pneumatiky v prevádzke ďaleko za hranicou životnosti. Rozpočtové značky ponúkajú rozumnú alternatívu - lacné nové pneumatiky
Pneumatikypriamo.com vám prináša pneumatiky Aeolus pre takmer každé vozidlo alebo model, za úžasné ceny! Dodávka zadarmo na území Slovenska je ponúkaná pre všetky objednávky s dvomi alebo viacerými pneumatikami, a tiež máme k dispozícii rozsiahlu dieť servisných staníc pre lacné, vysoko profesionálne služby montovania. Vyberte si z našej ponuky dostupných platobných metód, vrátane populárnych možností, ako je PayPal, kreditná karta a bankový prevod, a užite si bezpečné online nakupovanie s pneumatikypriamo.com !

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby