Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Apollo - kvalita za rozumnú cenu

Apollo

Od roku 1972, Apollo Tyres Ltd rozrástla z neznámeho Indického výrobcu pneumatík k jednému z najviac konkurencieschopných spoločností v odbore. V súčasnej dobe produkty Apollo sú predávané vo viac ako 100 krajinách, vrátane Veľkej Británie, a katalóg zahŕňa pneumatiky pre širokú škálu vozidiel. - vrátane bicyklov, osobných automobilov, SUV, ľahkých a stredných nákladných automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

< p>Mimoriadny rast Apollo ukazuje koherentnú dlhodobú stratégiu, ktorá kladie dôraz na živý záujem o zavádzanie moderných technológií a prísnej kontroly kvality - ktoré sú nevyhnutné pre každého výrobcu, ktorý chce vyrábať viac ako len ďalšú rozpočtovú značku. A na tému značiek, dnes spoločnosť vlastní nie menej ako päť

OkremApollo, tu je aj úctyhodná a údajná Holandská značka Vredestein, premiový súper skupiny; iný názov s úctyhodným rodokmeňom je Švajčiarska značka Maloya, ktorá sa úspešne vrátila po prestávke niekoľkých rokov. Rodina Apollo tiež zahŕňa Kaizen a Regal, tktoré sú však zamerané na výrobu pneumatík pre ťažké nákladné vozidlá a autobusy.

Apollo ponúka širokú škálu modelov pneumatík, ktoré spravujú, aby boli konkurencieschopné na dnešnom silnom spornom trhu tým, že ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Stúpajúc vysoko nad davom rozpočtu z hľadiska technológie a jemnosti dizajnu, obraz Apollo sa výrazne zlepšil na vyberavom Európskom trhu. Avšak, značka je múdro umiestnená pod premiovim cenovym segmentom, aby sa zabránilo priamej konkurencii z gigantmi v tomto odvetví a upevňovanim svojej vlastnéj veľmi vyhľadávanéj pozícii.

Pneumatikypriamo.com je rád vám prezentovať rozmanitý výber pneumatík Apollo, vhodných pre takmer akékoľvek vozidlo a hociktorého jazdca. Či už potrebujete letné, zimné alebo celoročné pneumatiky, nájdete širokú škálu modelov a veľkostí v rámci nášho katalógu - to všetko za bezkonkurenčné ceny