Payment Banner

Pneumatiky Debica

Pneumatiky Debica


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Poľská spoločnosťpre výrobu pneumatík Debica bola založená v roku 1937 a od tej doby sa stala jedným z najväčších európskych výrobcov pneumatík s veľmi dobrým pomerom cena / kvalita. Od roku 1995 takmer 60% akcií Debica boli získané Goodyear Tire & amp; Rubber Company , to prispelo plne k zvýšeniu kvality vyrábaných pneumatík, a ona sa stala jednóv z "rozpočtových" značiek od Goodyear.
Debica letné, zimné alebo celoročné pneumatiky sú vyrábané podľa požiadaviek na prísnych kontrolách kvality Goodyear zaisťujúce bezpečnosť v zimných podmienkach a na zľadovatených cestách, a tiež s dobrým správaním na suchých povrchoch.

Debica :.kvalita za výhodnú cenu

Debica ponúka širokú škálu pneumatík pre osobné automobily. Cieľom spoločnosti je vyrábať pneumatiky ako by uspokojili zákazníka tým, poskytujúc prijateľné cenybez kompromisov.
V segmente letných pneumatík pneumatikypriamo.com odporúča Debica Presto a Furio - kvalitné modely, ktoré zaisťujú odolnosť, bezpečnosť a pohodlie pre vysokých rýchlostiach. Ako celoročnú pneumatiku môžeme odporučiť Navigator a Navigator 2 - to je praktickým riešením pre vodičov, ktorí chcú bezpečnosť v letných aj zimných podmienkach, za dostupné ceny. Pre chladné obdobíe, Debica ponúka nasledujúce zimné pneumatiky: Frigo 2 s pokročilým technologickým dizajnom, ktorý poskytuje komfortnú jazdu v zime, a Frigo HP, ktorá patrí " vysoko výkonnému " radu ponúkajúc dobrú priľnavosť na mokrej vozovke aj v drsných chladých poveternostných podmienkach.

Ponúkame široký sortiment pneumatík Debica s doručenim zadarmo ( * pri objednaní 2 alebo viacerých pneumatík). Objednajte teraz on-line na pneumatikypriamo.com.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.