Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Alfa Romeo z Talianska vzrába športové autá, pre vysoké požiadavky. Tradičný výrobca automobilov v roku 1986 vstúpil do Koncernu Fiat.
Značka Alpina je veľmi populárna medzi milovníkmi športových vozidiel. Spoločnosť ponúka naladené vozidlá automobilového výrobcu BMW.
Britský výrobca športových vozidiel v prvých rokoch 19. storočia ako vyrobca orientovaný na závodné značky automobilov tvrdil, že vyrába pretekárske autá.
Audi je automobil najvyššej triedy s výnimočnym športovým nádychom. Najmä v strednej triede, vyššej strednej triede a vyššej triede Audi je dnes jedným z popredných výrobcov automobilov na svete.
Bentley je jedným z popredných výrobcov, pokiaľ ide o luxusné autá.
Od roku 1929 ponúka vysoko kvalitné BMW vozidlá a tak potešuje motoristou po celom svete. BMW sa aktívne podieľa na vývoji nových pneumatík.
Vozidlo značky Cadillac je súčasťou americkeho koncernu General Motors. Cadillac vyrába vozidlá visokej triedy. Vozidlá značky Cadillac boli známe do roku 1970 pre svoje rozsiahle rozmery.
Spoločnosť Chevrolet bola založená v roku 1911 v Spojených štátoch. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka svoje vozidlá takmer po celom svete. Modelová rada v Chevrolete je veľmi pôsobivá. Okrem kompaktných vozidiel k dispozícii sú tiež automobily strednej triedy, športové automobily, off-road a nákladné vozy.
Americká tradičná spoločnosť s nastaviteľnou históriou. V roku 2011 Fiat Group sa stala väčšinovým akcionárom Chrysler Group LLC.
História značky Citroën sa začala v roku 1919, keď prvý Citroën Type A išiel do výroby. Dnes je spoločnosť jedným z najväčších európskych výrobcov automobilov. Modely sa pohybujú od kompaktnej triedy vozidiel, cez strednú triedu, do vyšších tried a transportérov.
Dacia je výrobca viacerých úsporných vozidiel cestnej dopravy. Spoločnosť bola založená v roku 1966 v spolupráci s francúzskym výrobcom automobilov Renault.
Daewoo je dcérskou spoločnosťou General Motors a ponúka predovšetkým malé a kompaktné automobily.
Daihatsu je známy predovšetkým po výrobe vozidiel v kompaktnej triede. To zahŕňa výrobcov sortiment produktov, niektoré modely SUV, rovnako ako aj niekoľko nákladných vozidiel.
Dodge je americká automobilová značka Chrysler Group LLC, zastúpená na európskom trhu ako dovezená automobilová značka z USA.
Modely automobilov Ferrari sú určite najpozoruhodnejšie. Talianska spoločnosť pre športové vozidlá a vozidlá Formula 1 asi 90% patrí koncernu Fiat.
Spoločnosť Fiat bola založená v roku 1899. V priebehu niekoľkých desaťročí, talianska automobilka tiež vyvinula rôzne spôsoby nákupu prostredníctvom jedného z najväčších výrobcov automobilov. Fiat sa zameriava na poskytovanie širokej škály rôznych malých a kompaktných vozidiel.
Ford je jedným z najväčších výrobcov automobilov na celom svete, a je obľúbený u motoristov po celom svete. Vzhľadom k veľkému rozsahu modelov možno nájsť správne vozidlo pre každú potrebu.
Portfólio zahŕna predovšetkým Honda vozidlá v kompaktnej a strednéj triede. Japonská spoločnosť vyvíja, vyrába a predáva automobily, motocykle, prívesné lodné motory, mikro-kombinované tepelné a elektrické systémy a elektrické zariadenia na svetovom trhu. Honda je tiež najväčší výrobca motorov na svete.
Hyundai je jeden z mladších výrobcov automobilov. Spoločnosť bola založená až v roku 1969 a o osem rokov neskôr prevádzkoval prvé auto z výrobnéj linky. Počas krátkej doby, Hyundai sa stal jedným z hlavných výrobcov automobilov a vozidiel ktoré sa teraz predávajú po celom svete. Ponúkané sú prevažne vozidlá strednej triedy, dodávkové vozidlá, SUV a športové vozidlá.
Infiniti je luxusná značka od roku 1989, výrobcu automobilov Nissan.
Japonský výrobca automobilov Isuzu je známy ako výrobca špecializovaných vozidiel, ako sú SUV a pick-upy, takže je zoznam vlastne vyvinutých modelov osobných automobilov, v porovnaní s ostatnými japonskými výrobcami pomerne krátky.
Značka Jaguar z Veľkej Británie je skratka pre športové vozidlá a nádych luxusu. Vzhľadom k tomu že sú určené pre športové vozidlá a sedany s vysokým výkonom motorov, používajú sa predovšetkým pneumatiky vo veľkostiach 16 až 21 palcov.
Značka Jeep predstavuje vysoko kvalitné off-road automobily, ktoré tiež spĺňajú najvyššie požiadavky. Medzi najobľúbenejšie modely patrí Jeep Cherokee.
Kia je číslo dva medzi výrobcami automobilov v Južnej Kórei a dodáva automobily po celom svete. Široká ponuka modelov zahŕna ako malé vozy, tak rovnako aj vozidlá strednej triedy a rodinné vozidlá.
Lada je dlhodobo najväčším výrobcom automobilov v Rusku a východnej Európe. Niekoľko výrobcov automobilov už spolupracuje s Ladov.
Taliansky výrobca automobilov s logom býka v boji od roku 1964 vyrába športové automobily v malých sériách, a v roku 1998 je vsunutý ako súčasť Audi AG v Koncerne Volkswagen.
Tradičný výrobca Lancia bol priekopníkom v automobilovom priemysle a dlho bol úspešný v rally športe. V skupine Fiat od roku 1969, spolupracuje s výrobcom automobilov Chrysler USA od roku 2009.
Pokiaľ ide o výrobu vysoko výkonných terennych vozidiel, Land Rover je najznámejšia značka. Ak cestujete veľa po poľských cestách, ťažko je obísť rad vozidiel Land Rover . Britská automobilová značka má svoje korene, medzi ostatnými vozidlami pre poľnohospodárstvo.
Lexus je jednou z vedúcich značiek, pokiaľ ide o výrobu vozidiel vyššej strednej triedy a vyššej triedy. Značka Lexus je súčasťou japonskej Toyota Motor Corporation a je najmä pre pohodlnú jazdu.
Taliansky výrobca športových vozidiel s trojzubcom ako ochrannou známkou. Predtým samostatná značka s veľkým úspechom v rade vozidiel Maserati je teraz súčasťou skupiny Fiat.
Maybach vyrába a predáva ako divízia nemeckej spoločnosti Daimler AG limuzíny Maybach. Od roku 2011 Maybach bol vyradený zo skupiny Daimler a nahradený Mercedesom S-triedy.
Z malého kompaktného vozidla v strednej triede, športových automobilov a SUV všetkých kategórií automobilov na ktoré sa vzťahuje Mazda. Od roku 1959 kedˇ začala predaj automobilov, japonská spoločnosť sa vyvinula do jedného z najväčších svetových výrobcov automobilov.
Mercedes-Benz je jedným z najslávnejších svetových výrobcov avtomobilov a je registrovaná ochranná známka spoločnosti Daimler AG. Mercedes vozidlá sú k dispozícii pre pohodlnú jazdu.
MG je tradičná Britská značka automobilov. Po úpadku MG, Rover automobily sa vyrábajú v Shanghai Automotive spoločnosti.
Mini je britská značka malého auta, vo vlastníctve British Motor Corporation (BMC), ktorá bola vyvinutá a postavená v priebehu histórie niekoľkých svojilicenčných partnerov, ako sú Austin, Morris a Rover. Klasický Mini sa rýchlo dosiahol kultového statusu. Po prevzatí výrobcom BMW, značka Mini dostala nové modelové varianty, novú tvár.
Mitsubishi prichádza z Japonska, a je jedným z najväčších výrobcov automobilov na svete, a vlastní viac vozidiel v kompaktnej a strednej triede. To zahŕna dodávkové vozidlá a SUV v produktovom portfóliu Mitsubishi.
Prvé vozidlá boli dodané japonskym výrobcom prevažne do Austrálie, Nissan dnes vyváža svoje vozidlá na celom svete. Rozsah automobilov zahŕna modely v kompaktnej a strednej veľkosti, rovnako ako športové vozidlá a SUV.
Pôvodný nemecký výrobca automobilov Opel sa stal súčasťou americkej automobilky General Motors a dodáva automobily nielen v Európe, ale aj v ďalších krajinách, ako je Čína, Austrália a Singapure. Zákazníci oceňujú vysokú spoľahlivosť rôznych modelov Opel.
Francúzsky výrobca automobilov Peugeot je sériový výrobca od roku 1891, automobylová značka z najdlhšiou službou. Peugeot je súčasťou PSA Group, ktorú okrem iného organizuje Citroën. Skupina PSA je druhým najväčším výrobcom automobilov za Volkswagen AG, Európa.
Tradičná autobobylová značka Pontiac bola až do 2010 súčasťou americkej spoločnosti General Motors (GM) a bola opustená bankrotu GM. Pontiac stál celé roky ako typický predstaviteľ športových vozidiel v strednom cenovom segmente pre mladú cieľovú skupinu. Veľkú slávu model Pontiac Firebird Trans Am zažil hlavnou úlohou v úspešných amerických televíznych seriálach v 80 – ich rokoch.
Porsche je pre mnohých vodičov stelesnenie športových vozidiel. Veľký prielom prišiel Porsche v roku 1963, keď bol Porsche 911 prvý krát predstavený. Ako jeden z mála výrobcov automobilov, Porsche sa aktívne podieľa na vývoji pneumatík.
Malajzijský výrobca automobylov Proton vznikol v roku 1983 z japonsko - malajzijskej spolupráce, a Mitsubishi Heavy Industries Malajzie v roku 1985 začal výrobu.
Renault je jedna z najpredávanejšych automobilových značiek v Európe. Vďaka širokej ponuke rôznych modelov Renault ponúka správne vozidlo pre každú potrebu.
Rover je automobilová značka vo Veľkej Británii a obzerá sa späť na rušnú históriu. Logo s Vikingskóu Drak lodˇou je uvedený až v roku 1980.
Švédska značka Saab je hlavne pre spoľahlivé vozidlá vyššej strednej triedy s vysokým kilometrovým výkonom.
Španielsky výrobca automobilov Seat bol založený v roku 1950. Od polovice 1990 – ih rokoch Seat patrí do skupiny Volkswagen. Ponúka predovšetkým športové vozidlá kompaktnej a strednej triedy.
Česká strojárenská firma Škoda vystúpila v roku 1925 zo zlúčenia Laurin + Klement. Automobilovú pobočku prevzal v roku 1991 Volkswagen AG, ktorý priniesol značke Škoda úspešnú novú éru.
Kompaktné vozidlá patriace nemeckemu výrobcovy automobilov Daimler AG sú najviac populárne medzi vodičmi, ktorí často vyhádzajú do mesta.
Štvrtý najväčší juhokórejský výrobca automobilov SsanYong, špecializujúci sa na motory a pohon všetkých kolies 4x4. V roku 1991, SsangYong uzavrel Technologické partnerstvo s Mercedesom-Benz.
Subaru je najväčším svetovým výrobcom automobilov z pohonom na štyri kolesá. Okrem silnych SUV, Japonsky výrobca automobilov taktiež ponúka aj vozidlá v kompaktnej a strednéj triede.
Japonská spoločnosť Suzuki bola založená v roku 1909. V roku 1937 začala vyvíjať dizajn pre malé auto. Aj dnes existuje celý rad vozidiel od Suzuki predovšetkým v kompaktnej triede. Ponuka je doplnená o niektoré modely strednej triedy, rovnako ako rôzne SUV.
V roku 2007 Toyota Motor Corporation z Japonska ako nadnárodná spoločnosť s 9,5 miliónmi predaných vozidiel, sa stála najväčším svetovým výrobcom automobilov. Najmä, je spoľahlivosť vozidiel odhadnutá vodičmi na celom svete. Modelový rad vozidiel Toyota patrí do všetkých kategórii.
Tradične silný nemecký Volkswagen Aktiengesellschaft (AG) je v Európe najväčším výrobcom automobilov, a na svete je tretím najväčším výrobcom automobilov. Volkswagen AG, je materská spoločnosť, pod záštitou Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, MAN, Porsche, Scania, Seat, Škoda a VW. Volkswagen kultové auto 19 Storočia bol model Beetle (chrobák).
Volvo je švédsky výrobca automobilov a ponúka širokú škálu modelov strednéj triedy, vyššiej strednéj triedy, vyššej triedy a SUV. Vozidlá Volvo sú zvyčajne spojené s veľmi vysokým kilometrovým výkonom.